Адміністративна послуга – це результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» .

Суб’єкт надання адміністративної послуги – орган виконавчої влади, інший державний орган, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, державний реєстратор, суб’єкт державної реєстрації, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

Так, адміністративні послуги, що надаються Ренійськоє районною державною адміністрацію можна отримати за адресою: місто Рені вулиця Дунайська, 88А ІІ поверх каб.№41

На виконання Закону України «Про місцеві державні адміністрації»«Про ліцензування видів господарської діяльності»«Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» для надання адмінпослуг та видачі документів в області функціонують 36 центрів надання адміністративних послуг, перелік яких можете знайти за посиланням.

Для отримання послуги у центрі надання адміністративних послуг необхідно звернутися до адміністратора – посадової особи центру, що за потреби надає консультацію, приймає та реєструє документи, слідкує за дотриманням строків розгляду та прийняття рішень.

У випадках, передбачених законом, за надання послуги стягується адміністративний збір. Адміністративні послуги у сфері соціального забезпечення громадян – безкоштовні.

Докладніше можете ознайомитись за посиланням: