Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані зареєструвати своє місце проживання протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації попереднього місця проживання.

 

Реєстрація місця проживання дитини повинна бути проведена батьками протягом трьох місяців з моменту народження, за бажанням батьків, документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані до органів РАГС одночасно з державною реєстрацією народження.

 

Зареєструватись або знятись з реєстрації можна за один день, подавши заяву особисто чи за довіреністю через органи реєстрації та в центрах надання адміністративних послуг. Адреси та контакти центрів, де можна провести реєстрацію місця проживання в Одеській області шукайте за посиланням.

Документи, які необхідні для реєстрації місця проживання

  • документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;

  • свідоцтво про народження для реєстрації дитини;

  • квитанція про сплату адміністративного збору;

  • документи, що підтверджують право особи на проживання в даному приміщенні;

  • за потреби військовий квиток або посвідчення про приписку.

 

Детальніше про те, які документи слід подати для реєстрації, як прописати дитину, які умови зміни місця реєстрації читайте на сайті Державної міграційної служби. Для отримання консультації з питань реєстрації місця проживання телефонуйте за номером (048) 705 31 58 до ГУ Міграційної служби в Одеській області.