До 1 вересня 2017 року, триває прийом заяв від громадян на виплату частини невикористаної, протягом опалювального періоду 2016-2017 р. суми субсидії

Ренійська районна державна адміністрація нагадує мешканцям м. Рені та Ренійського району, що управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації  до 1 вересня 2017 року, триває прийом заяв від  громадян   на виплату частини невикористаної, протягом опалювального періоду 2016-2017 р.,  суми субсидії  для відшкодування витрат на послугу з газо- та електропостачання для індивідуального опалення.

Списки осіб, які не у повному обсязі використали суму субсидії розміщені в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації та у приміщенні сільських рад.

Районна державна адміністрація нагадує та наполегливо просить усіх одержувачів субсидій, на рахунках яких залишилась частини невикористаних, протягом опалювального періоду  2016-2017 р., субсидій,   для подання заяви щодо монетизації (виплати коштів через відділення банківських установ та «Укрпошти»), звернутися  до представників сільських рад або безпосередньо до управління соціального захисту населення за адресою м. Рені, вул. Віорела Дулогло,14, кабінет № 10.

Прийом  мешканців м. Рені  здійснюється в понеділок, вівторок та середу,  сільських мешканців у четвер – п’ятницю  з 9-00  до 13-00 години.

Виплата частини  зекономлених коштів почнеться після 1 вересня 2017 року.