Соціальні послуги для громадян

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ренійської  районної державної адміністрації надає різні види соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання та в умовах стаціонарного догляду.

 

            На соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в територіальному центрі мають право:

 

 - громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

 

 - громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в центрі державної служби зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий, ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

 

            До територіального центру входять наступні структурі підрозділи:

 

- відділення соціальної допомоги вдома;

 

- відділення стаціонарного   догляду   для   постійного   або  тимчасового проживання.

 

            Територіальний центр забезпечує безоплатне обслуговування громадянам, які не мають рідних (дітей, чоловіка, жінки), що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку.

 

            Територіальний центр надає платні соціальні послуги громадянам, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, відповідно до тарифів на соціальні послуги.

           

            За додатковою інформацією усіх бажаючих просимо звертатися до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ренійської РДА за адресою: 68800 м. Рені, вул. Шевченко, 23, тел/факс: (04840) 4-46-70; e-mail: teritorialnyy.reni@ukr.net

 

 Директор територіального центру – Пуфтієнко Наталія Іванівна.