25 травня відбувся черговий захід проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні"

Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС

В проекті бере участь громадська організація «Ренійська районна організація «Наше наследие» у співпраці з районною дитячою бібліотекою.  Ця щільна спільна діяльність має за мету інформування населення нашого району про хід реформ в країні, про досвід створення громад, про громадські ініціативи та бюджет.

25 травня відбувся черговий захід проекту. В міському парку було організовано консультаційний пункт , де всі бажаючі  ознайомились з питаннями  самоврядування та децентралізації. Наші активісти з групи підтримки реформ та мешканці міста мали спілкування та обговорення тем реформ на  наочних матеріалах, довідково-інформаційних виданнях, буклетах, листівках та отримали в подарунок добру сумку з логотипом проекту «Моя громада-мій добробут», що буде в нагоді по господарству та допоможе в благоустрої побуту. А це, насамперед, і є однією з цілей самоврядування – рахувати свій бюджет і використовувати  по-хазяйськи ресурси та можливості.

Бути обізнаним дуже важливо і тому громадська організація та бібліотека приділяють увагу підготовці тендітно готуються до заходів, щоб усі відвідувачі отримали максимум  уваги та інформації.

Новина заходу :  23 травня на засіданні Уряду прийнято розпорядження, яким затверджено 477 проектів, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році на загальну суму понад 4 млрд гривень.

Серед затверджених проектів:

  • 80 об’єктів освіти (загальноосвітні школи, дитячі садочки) - 1,3 млрд грн
  • 95 об’єктів охорони здоров’я та соціального захисту населення - 804 млн грн
  • 78 об’єктів спорту - 740 млн грн
  • 36 об’єктів водопостачання та водовідведення - 200 млн грн
  • 25 об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури - 334 млн грн
  • 26 об’єктів культури – 397 млн грн

Громади створюються, розвиваються. Спроможні громади подають приклад іншим. Роль кожного члена громади, активність та обізнаність – запорука удачі та процвітання.

Активісти передадуть інформаційні матеріали, плакати, календарики до Ренійської міської ради, сільрад і мешканцям сел.