ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! 20 квітня 2018 року відбудеться відкриття проекта громадської організації «Наше наследие», «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

20 квітня 2018 року у приміщенні районної дитячої бібліотеки відбудеться відкриття проекта громадської організації «Наше наследие», «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС

Проект USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) працює над формуванням належного правового поля децентралізаційної реформи в Україні, збільшення ресурсів місцевого самоврядування та здатності громад ними ефективно розпоряджатись , збільшення спроможності та професійного рівня усіх залучених до реформи груп.

Процес децентралізації, передача значної частини повноважень та бюджетів від державних органів до органів місцевого самоврядування широко обговорюється в нашому місті. Тому було дуже важливо запрошувати на заходи нашого проекту представників районної та місцевої влади.

Процес децентралізації сприяє участі громадян в управлінні, підвищує ефективність послуг на місцевому рівні, сприяє місцевому економічному розвитку, підвищує відповідальність влади.