10.04.2015

Прикордонники інформують

Відділ прикордонної служби «Рені» інформує мешканців Ренійського району про встановлення тимчасових режимних обмежень відповідно до наказу начальника Ізмаїльського прикордонного загону № 546 від 21.07.2014 року зареєстрованого в Головному Управлінні Юстиції в Одеській області за № 9\1212 від 01.09.2014 року.

Згідно вказаного наказу тимчасово заборонено на морській та річковій ділянці державного кордону України у межах відповідальності Ізмаїльського прикордонного загону плавання на маломірних плавзасобах та маломірних суднах в темний час доби (з 22.00 до 05.00) крім суден державних інспекторів структурних підрозділів Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті, Державного агенства рибного господарства, екологічної безпеки, правоохоронних органів та риболовецьких суден, що не підлягають нагляду класифікаційного товариства, які спеціально обладнанні для нічного плавання.

Випуск маломірних суден, інших плавзасобів у територіальне море, внутрішні води України на відстань до 2 морських миль від урізу води, здійснюється адміністрацією пристані, причалу або пункту базування за попереднім інформуванням за 1 годину підрозділу охорони державного кордону України Ізмаїльського прикордонного загону, у зоні відповідальності яких вони розташовані. Випуск маломірних суден, інших плавзасобів за межі 2 морських миль, здійснюється після належного оформлення їх адміністрацією причалу, пристані або пункту базування та завчасного не пізніш, як за 1 годину інформування та отримання дозволу підрозділу охорони державного кордону України Ізмаїльського прикордонного загону, у зоні відповідальності яких буде здійснено вихід за межі 2 морських миль.

При винекненні питань в зв’язку з встановленням тимчасових режимних обмежень звертатись за адресою: Ізмаїльській прикордонний загін, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Г. Музиченка, 31, інд. 68609, тел. (048-41)2-36-42