Досягнення учнів закладів загальної середньої освіти Ренійського району

        19 жовтня поточного року на базі Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради був проведений обласний тур XVII Всеукраїнського турніру юних правознавців. На підставі протоколу спільного засідання журі та оргкомітету обласного XVII Всеукраїнського турніру юних правознавців було визначено переможців обласного туру команду учнів Ренійського НВК – ліцею, які були нагороджені дипломами  ІІ ступеня.

          У вересні 2019 року в м. Одеса в Одеському обласному гуманітарному центрі позашкільної освіти та виховання пройшов семінар наукового відділення “Філософії та суспільствознавства”. В семінарі прийняла участь команда учнів Ренійського НВК-ліцею, яка зайняла призові І, ІІ та ІІІ міста.               

          В Ренійському районі шкільні команди приймають участь у дитячій юнацькій футбольній лізі Одеської області.  Особливо треба відмітити команду ДЮСШ, яка два тури поспіль перемагає своїх суперників у першому турі. Вони не дали жодного шансу на перемогу господорям поля команді з м. Болград і  перемогли з рахунком 6:2. У  другому турі вони на своєму полі перемогли команду гостей з м. Ізмаїл 3:2. 

          Збірна команда учнів Ренійського району прийняла участь у фінальних змаганнях з легкоатлетичного кросу, які відбулись в м. Одеса 17 жовтня. Серед 26 команд Одеської області наши спортсмени посіли третє загальнокомандне місце.  

          24 жовтня цього року в школах Ренійського району в СОК “Водник” пройшли змагання по волейболу серед шкільних команд юнаків. В упорній борьбі третє місце посіла команда Ренійського НВК – ліцею, друге місце посіла команда Лиманської ЗОШ. А команда з Ренійського НВК–гімназії знов підтвердила другій рік поспіль свій минулорічний успіх. Вони завойювали перше місце. Попереду третій етап спартакіади в області.

          Успіхів вам, юні переможці!