Мужні люди

       В Україні на загальнодержавному рівні відзначається щороку 15 лютого  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 30-ти річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В закладах загальної середньої освіти Ренійського району пройшло велике патріотичне свято легендарної слави, присвячено 30-тій річниці виведення військ з Афганістану, воїнам, які завершили свій інтернаціональний обов’язок, повернулися героями, або не повернулися зовсім.  

       Напередодні річниці виведення військ з Афганістану учні 5-8 класів закладів загальної середньої освіти Ренійського району  намалювали малюнки присвячені учасникам бойових дій. Були проведенні виховні години, діти переглянули фільм «Останній солдат. Афганістан.». Заступниками директорів з виховної роботи, класними керівниками були організовані та проведені тематичні уроки “Біль Афганістану”, “Пісні, народжені у пеклі Афгану”.  Дуже  хвильованими були години пам’яті “Ти – вічний біль, Афганістан” з переглядом презентації “наші земляки – учасники бойових дій на території інших держав”. Не оставили байдужими учнів тематичні виставки “Їх долі обпалені війною” (перегляд фотоальбомів воїнів – афганців, художньої літератури, творів мистецтва, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів, в яких прийняли участь воїни колошнього СРСР. Керівники шкільних музеїв розповіли про ті героїчні та трагичні роки коли воїни СРСР виконували свій почесний інтернаціональний обов’язок. Демонстрували нагородні листи воїнів – земляків, їх армійськи альбоми яки виставлені в шкільних музеях.   

       Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного нашого загиблого співвітчизника. Своїм подвигом вони формують історичну пам'ять, зміцнюють почуття патріотизму, гордості, благородства, мужності та героїзму.