"Організація освітньої діяльності в ЗДО "Ягідка" на засадах інтеграції, шляхи реалізації проектів Освітньої програми закладу дошкільної освіти"

В ЗДО "Ягідка" 20 листопада цього року відбувся семінар для завідуючих та вихователів - методистів Ренійського району за темою "Організація освітньої діяльності в ЗДО "Ягідка" на засадах інтеграції, шляхи реалізації проектів Освітньої програми закладу дошкільної освіти".

В ході проведення семінару вихователь – методист Паларія В.П. презентувала роботу дошкільного закладу на засадах інтеграції в усіх вікових групах закладу для успішної реалізації програм «Я у Світі», «Впевнений сстарт», Базового компоненту дошкільної освіти та створення фундаменту  успішності дитини до Нової української школи.

Педагоги старших, середніх, молодших груп закладу брали участь в фахових конкурсах «Моє найкраще заняття», «Ранкове коло», «Екологічна стежина», також поділилися своїм досвідом роботи доводячи що інтеграція в закладі це динамічне спіралеподібне засвоєння знань "про все потроху".

Учасники заходу відмітили, що інтегровані заняття - це динамічні заняття з постійною зміною видів діяльності і високим темпом роботи вони збуджують пізнавальний інтерес дитини до навчання та пізнання світу. Постійне переключення з одного виду діяльності на другий запобігає перевантаженню дітей. В закладі дошкільної освіти "Ягідка" освітня діяльність розбудована на засадах інтеграції, систематично використовуються "ранкові зустрічі","коло друзів","динаміка на занятті", "робота в групах, парах, 4*4, "ситуація вибору", " творча лабораторія" та багато іншого, що надає можливість для творчості, імпровізації вихователя та дітей через розв'язання творчих завдань.

     На семінар також були запрошені представники закладу загально  середньої освітньої школи №1 з якими  дошкільний заклад підписав  угоду про співпрацю. Заступник директора з виховної роботи Мірна В.О підкреслила, що дуже важливо те, що нове цікаве починається з дошкільного віку для подальшої плідної праці з Новою українською школою.