18.02.2015

Житомирська область: рятувальники разом із вимушеними переселенцями зі Сходу України завітали до лялькового театру

Упродовж лютого рятувальниками для вимушених переселенців зі Сходу нашої держави, зокрема дітей, був організований безкоштовний перегляд вистави в Житомирському академічному обласному театрі ляльок. Керівництво театру з розумінням відгукнулося на прохання рятувальників спільно організувати дозвілля для наших співвітчизників, яких спіткали важкі часи сьогодення. Майже 25 безкоштовних квитків виділив театр для родин вимушених переселенців.

 

Дітвора з превеликим задоволенням переглянула виставу під назвою «Сонечко всередині», навіть найменші з них спокійно висиділи майже годину часу, не галасуючи і не плачучи. А після закінчення сеансу малеча продовжувала отримувати подарунки – рятувальники вручили їм солодощі.

 

Рятувальники постійно намагаються організувати дозвілля для них, тому що саме в таких умовах можливо не тільки розважати дітвору, а й допомогти їм подолати певні психологічні бар’єри. Мета такої підтримки – допомогти подолати стрес у дітей та їх сімей, а також адаптуватися до нових умов життя. З червня минулого року близько 30-ти різноманітних акцій пізновально-профілактичного та психологічного спрямування провели рятувальники для переселенців. Цю роботу вони не припинятимуть і надалі, тим паче, що на Житомирщину щоденно прибуває велика кількість переселенців. Нині тут знайшли свій прилисток 6811 наших співгромадян зі Сходу України та АР Крим.