06.06.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження голови Ренійської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг у Ренійському районі»

 Проект розпорядження розроблено Ренійською районною державною адміністрацією відповідно до статті 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги».

 Метою проекту розпорядження є упорядкування діяльності Центру надання адміністративних послуг, визначення єдиних  вимог до обслуговування відвідувачів, забезпечення створення зручних та доступних умов отримання послуг суб’єктами звернень, організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

 На офіційному веб-порталі Ренійської районної державної адміністрації (http://www.reni-rda.odessa.gov.ua/) у рубриках "Регуляторна політика" та "Адміністративні послуги" буде розміщено проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу.

 Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб до вказаного проекту розпорядження приймаються упродовж місяця з дати оприлюднення проекту на адресу розробника:

 68800, Одеська обл., м. Рені, вул. Комсомольська, 139, Ренійська районна державна адміністрація, відділ надання адміністративних послуг, renirda@ukr.net, тел: (04840)4-20-59;

 або 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, inform@dkrp.gov.ua