12.11.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження «Про перелік адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг при Ренійській районній державній адміністрації»

Проект розпорядження розроблено Ренійською районною державною адміністрацією відповідно до статті 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги».

 

Метою проекту розпорядження є визначення переліку адміністративних послуг, які будуть надаватися через центр надання адміністративних послуг при Ренійській районній державній адміністрації з метою впорядкування і поліпшення надання адміністративних послуг.

На офіційному веб-порталі Ренійської районної державної адміністрації (http://www.reni-rda.odessa.gov.ua/) у рубриках "Регуляторна політика" та "Адміністративні послуги" буде розміщено проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб до вказаного проекту розпорядження приймаються упродовж місяця з дати оприлюднення проекту на адресу розробника:

68800, Одеська обл., м. Рені, вул. Комсомольська, 139, Ренійська районна державна адміністрація, відділ надання адміністративних послуг, renirda@ukr.net, тел: (04840)4-20-59;

або 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, inform@dkrp.gov.ua