До уваги представників громадянського суспільства Ренійського району!

Повідомлення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Ренійській районній державній адміністрації.

     Установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Ренійській районній державній адміністрації відбудуться 12 жовтня 2018 року о 15.00 за адресою: м. Рені, вул. Вознесенська 139, II поверх,  зала засідань.

     Формування Громадської ради здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996.

     Для участі в установчих зборах представники інститутів громадянського суспільства, які бажають узяти участь у формуванні нового складу Громадської ради при Ренійській райдержадміністрації, подають заяву встановленої форми із необхідними додатками.

     Документи приймаються з 29 серпня 2018 року до 12 вересня 2018 року включно: за адресою: м. Рені, вул. Вознесенська, 139, каб. 14, головний спеціаліст з питань комунікацій з громадськістю райдержадміністрації, електронна адреса: vkg.reni@ukr.net 

     Склад ініціативної групи, основні вимоги до документів для участі в установчих зборів та порядок проведення Установчих зборів розміщені на сайті Ренійської районної державної адміністрації в рубриці Громадське суспільство та влада.

     Тел. для довідок: (04840)-4-31-25.

 


     Ініціативна група з підготовки установчих зборів Громадської ради при Ренійській райдержадміністрації

 

 

 

 

Консультації з громадськістю (веб-сайт Одеської облдержадміністрації)

Громадське обговорення (Ренійський район)

Громадська рада при Ренійській райдержадміністрації

Громадська рада