26.10.2018

28 жовтня вся Україна відзначатиме знаменну і незабутню дату – 74 –у річницю вигнання нацистських загарбників з України.

 

     28 жовтня вся Україна відзначатиме знаменну і незабутню дату – 74 –у річницю вигнання нацистських загарбників з України. 

     Значний проміжок часу відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню нацистських окупантів в Україні, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя. 

     Для відзначення 74 років з того переможного дня, 26 жовтня поточного року у парку Перемоги відбувся мітинг та покладання квітів до меморіалу «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» та пам’ятника морякам – дунайцям. Віддали шану героям, які мужньо захищали від загарбників свій рідний край, т.в.о. голови Ренійської районної державної адміністрації Ірина Миколаївна Самойлюк, , голова Ренійської райради Олег Васильович Зуєв, керівник апарату райдержадміністрації Галина Дмитрівна Соколова, керівник апарату райради Галина Пантеліївна Кравченко, секретар міської ради Сергій Анатолійович Кобенко,  трудові колективи, громадські організації, молодь та жителі міста. 

     Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани Другої світової війни, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині, за мир і спокій на нашій землі.