04.11.2019

Апаратна нарада райдержадміністрації

   04 листопада голова районної державної адміністрації Валентин Іванович Котляренко провів апаратну нараду, в якій взяли участь керівник апарату райдержадміністрації, керівник апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

   З першого питання порядку денного про стан надходжень до бюджетів станом на 04 листопада поточного року надала інформацію начальник фінансового управління Прасковія Михайлівна Бондаренко.

   Про хід виконання в Ренійському районі доручення Президента України від 30.08.2012 року №1-1/2338 щодо захисту прав та законних інтересів дітей, забезпечення розв’язання нагальних проблем соціального захисту дітей, які його потребують, доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Юлія Афанасіївна Мантуліна.

   В ході наради учасниками обговорювались інші питання: стан надання субсидій для населення, надання житла дітям-сиротам, виплата паїв СВК району, підготовка до святкування Дня району тощо.

   Керівник апарату райдержадміністрації Галина Дмитрівна Соколова, по завершенню апаратної наради, ознайомила присутніх із запланованими заходами на поточний тиждень.