23.07.2018

Апаратна нарада райдержадміністрації 23 липня 2018

 

23 липня голова Ренійської районної державної адміністрації Дамаскін Петро Васильович провів апаратну нараду з начальниками структурних відділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів району для вирішення поточних питань.

На початку наради начальник фінансового управління Бондаренко Прасковія Михайлівна доповіла про стан виконання бюджету на 23 липня 2018 року. А також Прасковія Михайлівна доповіла про темпи наповнення бюджету та проблемні питання які виникають.

Начальник Ренійського відділення Ізмаїльського ОДНІ Кучма Андрій Миколайович доповів про необхідність проведення наради з головами сільських рад для заслухання підсумків надходження коштів до сільських бюджетів за І півріччя 2018р. та заходів їх виконання.

Котляренко Валентин Іванович начальник відділу адміністративних послуг райдержадміністрації доповів про роботу центру за І півріччя 2018 року. За звітний період центром до бюджету надано 387 532,35грн порівняно з аналогічним періодом минулого року (215 400,00грн) бачимо зростання показників на 172тис.грн. Це свідчить про те, що Центр набирає довіру серед юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та населення району.