09.09.2019

Апаратна нарада райдержадміністрації

       09 вересня голова районної державної адміністрації Валентин Іванович Котляренко провів апаратну нараду, за участі керівників структурних та територіальних підрозділів.

       З першого питання наради начальник фінансового управління Прасковія Михайлівна Бондаренко доповіла про стан надходжень до бюджетів станом на 09 вересня поточного року. На додаток, Прасковія Михійлівна поінформувала присутніх про особливості складення проекту місцевих бюджетів на 2020 рік та прогнозу місцевих бюджетів на 2021-2022 роки.

       Про виконання заходів щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати надала інформацію Наталя Володимирівна Стрижкова, начальник відділу економіки, торгівлі та туризму.

       В ході наради також піднімалися питання: підготовка закладів освіти району до опалювального періоду, хід медичної реформи в районі, придбання житла для дітей-сиріт та ін. 

       По завершенню наради керівник апарату Галина Дмитрівна Соколова ознайомила присутніх із запланованими заходами на поточний тиждень.