08.10.2018

Апаратна нарада Ренійської районної державної адміністрації від 08 жовтня 2018 року

 

 

     Ірина Миколаївна Самойлюк,  т.в.о.  голови Ренійської райдержадміністрації, провела  08 жовтня  поточного року  апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади району для вирішення поточних питань.

     На початку наради начальник фінансового управління Бондаренко Прасковія Михайлівна доповіла про стан виконання бюджету станом на 08 жовтня 2018 року.

     Начальник служби у справах дітей Мантуліна Юлія Афанасіївна доповіла про стан розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Так станом на 30.09.2018 року у Ренійському районі на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 76 дітей, з яких: 62 – під опікою піклуванням, 7 – у дитячих державних закладах, 5 – в прийомних сім’ях, 1 - в дитячому будинку сімейного типу, 1 – тимчасово в сім’ї родичів. З питань усиновлення було 3 звернення, підготовлено 3 висновки. Загальна кількість дітей, які перебувають на обліку з усиновлення у Ренійському районі – 14  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  За 9 місяців  2018 року до сімейних форм виховання було влаштовано  4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме під опіку, піклування. На даний час в Ренійському районі функціонують 7 прийомних сімей, в яких виховуються 9 дітей. Ренійський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснює постійний соціальний супровід прийомних сімей.

     В ході нарада Ірина Миколаївна довела до присутніх, що завершилась роз’яснювальна робота щодо збільшення розміру ставки орендної плати за користування паями та підписано меморандуми з 22 сільгоспвиробниками на підняття ставки від 3% до 5-6%. Ірина Миколаївна висловила подяку за плідну працю сільгоспвиробникам, управлінню агропромислового та економічного розвитку, та зауважила, що в планах збільшення розміру ставки орендної плати і для одноосібників.

     Начальник управління соціального захисту населення Іванова Маргарита Іванівна висловила своє занепокоєння у зв’язку із отриманням позову на відшкодування пільг за 2017 рік за послуги «Укртелекому», який складає 97 тис. грн. Також Маргарита Іванівна заявила, що має намір звернутися до суду.

     Керівник апарату райдержадміністрації Соколова Галина Дмитрівна доповіла про виконавську дисципліну, наповнення сайту та проінформувала присутніх про заплановані заходи до Дня захисника України, які відбудуться 12 жовтня поточного року у будинку культури о 14.00 та у ЦДЮТ о 15.00.