29.10.2018

Апаратна нарада Ренійської районної державної адміністрації від 29 жовтня 2018 року

 

     29 жовтня  поточного року Ірина Миколаївна Самойлюк,  т.в.о.  голови Ренійської районної державної адміністрації, провела   апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади району для вирішення поточних питань.

     На початку наради начальник фінансового управління Бондаренко Прасковія Михайлівна доповіла про стан виконання бюджету станом на 19 жовтня 2018 року.

     Начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Володимир Іванович Дьяченко доповів про результати роботи закладів освіти Ренійського району щодо працевлаштування випускників 2017 року. Так серед випускників 9-х класів, кількість яких склала 333 особи: 327 продовжили навчання (275 -у загальноосвітніх закладах освіти, 52 – у профтехучилищах та ВУЗах), 6 виїхали з батьками за кордон. Серед випускників 11 – х класів – 233 особи: 144 продовжили навчання (71 у ВУЗах ІІІ – IV рівня акредитації, 48 у ВУЗах І – IІ рівня акредитації, 21 у профтехучилищах та 4 на професійних курсах), 25 – працевлаштовані, 28 – не навчаються та не працевлаштовані, 36 – виїхали за межі країни.

     В ході наради керівник апарату райдержадміністрації Соколова Галина Дмитрівна проаналізувала  виконавську дисципліну у райдержадміністрації та нагадала державним службовцям про необхідність подання висновків для щорічної оцінки. Також Галина Дмитрівна ознайомила присутніх із запланованими заходами на тиждень.