10.10.2019

До Дня захисника України в районній дитячій бібліотеці

        Наша країна має декілька державних свят та чимало знаменних дат. Одне з видатних – День захисника України – 14 жовтня. До цієї дати в бібліотеках готуються виставкові експозиції, фотовиставки і виставки літератури, різноманітні масові заходи.

        В районній дитячій бібліотеці вже стало традицією запрошувати наших друзів-військовослужбовців до читачів. Цьогоріч бібліотекарі взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Смарагдова Ліра – 2019» і показали свою роботу з патріотичного виховання та співпрацю з прикордонниками Рені. Завжди відкликаються на прохання бібліотекарів виступити перед нашими маленькими відвідувачами службовці Ізмаїльського прикордонного загону Південного регіонального управління державної прикордонної служби України.

        І ось сьогодні охоронці кордону прийшли до бібліотеки зі своїми чотирилапими напарниками – псами Бароном, Джессі, Ніка.

        Лейтенант Колесник В.В., сержант Кожа О.В., Васюнін А.П., ст.сержант Кирмиза В.Р., ст.прапорщик Ботезат В.В. та собаки показали учням 3-А класу Ренійської гімназії та 4 класу школи №3 вміння та навички хвостатих службовців наших Збройних Сил, їх пошукові здібності, намагання нести службу нарівні з людьми та чітко виконувати обов’язки з охорони кордону та захисту інтересів держави.

        Скільки щасливих емоцій, радощів, посмішок вітало у нашому місцевому парку, де відбулась зустріч, де справжнє військове шоу мали змогу побачити і читачі бібліотек, і місцеві мешканці.

        Дякуємо та вітаємо зі святом Днем захисника України всіх військових України! Щастя вам і великий уклін до землі за вашу роботу – захист Вітчизни !