06.08.2020

Досягай мрії разом зі службою зайнятості!

Фахівці Ренійської районної філії продовжують роботу по направленню безробітних на навчання в Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Закінчивши  навчання в школі,  Роман Чусовлянов звернувся   до фахівців Ренійської філії та отримав кваліфіковану допомогу фахівців служби зайнятості, які запропонували йому навчання.

У серпні він  розпочав своє навчання за направлення  Ренійської районної філії в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості  за професією електрогазозварника.

Фахівці філії підтримують тісний зв’зок з особами, які навчаються на курсах за направленням служби зайнятості.          Поспілкувавшись з Романом, отримали лише позитивні відгуки про умови навчання. Він розповів, що на території центру ПТО розміщений і навчальний корпус з адміністрацією центру, навчальними аудиторіями та майстернями, і гуртожиток для проживання слухачів курсів. Умови, не могли не радувати: кімнати готельного типу 2-х або 3-х місний, належні меблі, телевізор, холодильник, кондиціонер, Інтернет, ванна кімната. В підвалі гуртожитку - пральня з машинами-автоматами для самостійного прання; є прасувальна кімната. У навчальному корпусі діє тренажерний зал.       

Тобто сворені усі умови для навчання та відпочинку. Роман впевнений, що отримані знання  та навички нададуть змогу стати успішним та  займатись улюбленою справою після закінчення навчання.

Приємно чути гарні відгуки від наших клієнтів. Це надихає в роботі фахівців служби зайнятості  та придає впевненості, що наша робота важлива та корисна.

 

 

Заступник начальника відділу

надання соціальних послуг

Ренійської РФООЦЗ

Л.Руденко