26.10.2018

Команда Ренійського регіонального центру туризму і краєзнавства зайняла призові місця у Кубку Одеської області з пішохідного туризму «Осінній марафон»

З 18 по 20 жовтня команда Ренійського регіонального центру туризму і краєзнавства приймала участь у Кубку Одеської області з пішохідного туризму «Осінній марафон» серед юнаків та юніорів в м. Одеса, де змагались 18 команд зі всієї Одеської області.

У змаганнях приймали участь, як хлопці, так і дівчата, саме наші вихованці досягли неймовірних успіхів. Так, Войнов Ігор, вихованець РРЦТК зайняв І призове місце на дистанції «смуга перешкод-особиста», де фінішував з найкращим часом. Шербу Юлія прийшла до фінішу третьою серед дівчат.

У змаганнях зі спортивного пішохідного туризму на дистанції «смуга перешкод-командна» ІІ призове місце зайняла команда Ренійського регіонального центру туризму і краєзнавства.

Вітаємо переможців та бажаємо підкорення нових вершин.