03.10.2018

Конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»» щодо можливості проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти, направлені на сприяння солідарності в

 

УВАГА!

 

 

Ренійська районна державна адміністрація доводить до відома мешканців та суб’єктів господарювання  Ренійського району  лист Міністерства  соціальної  політики  України  від 27.08.2018  № 16624/0/2-18/51  «Про конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус  солідарності»» щодо можливості проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти, направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві (надається).

 

 

 

Лист  

МІНІСТЕРСТВА  СОЦІАЛЬНОЇ   ПОЛІТИКИ   УКРАЇНИ

                                          від 27.08.2018 р. № 16624/0/2-18/51

 

 

 (Про конкурс з відберу проектів в рамках

 ініціативи ЄС «Європейський корпус  солідарності»)

 

 

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Міністерство закордонних справ України листом від 17.08.2018 № 203/14-840-1437 відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі поінформувало, що 10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи  ЄС „Європейський корпус солідарності”, яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти, направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. евро. Учасники можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Тривалість проектів, які, як правило, реалізуються в державах-членах ЄС, - від двох до дванадцяти місяців. Участь у проектах в рамках Європейського корпусу солідарності можуть брати молоді люди у віці 18-30 років, які проживають в державах-членах ЄС та країнах-партнерах.

Також у конкурсі можуть взяти участь представники України.

Водночас, участь фізичних осіб від країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть брати участь у таких проектах в якості партнерів.

Потенційним учасникам необхідно зареєструватися та подати заявку через Європейський молодіжний портал (https://europa.eu/youth/solidarity_en).

Реєстрація для учасників від країн-партнерів буде відкрита з вересня 2018 року. Більш докладну інформацію щодо умов участі в ініціативі, цілей та пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висуваються до учасників,  можна отримати за посиланням: https://europa.eu/youth/solidarity-corps.

Враховуючи викладене просимо довести цю інформацію до відома заінтересованих організацій.

 

Заступник Міністра з питань

європейської інтеграції                                                                 О. Чуркіна

 

 

Голоната О.М.

тел. 044-289-66-79