31.07.2020

Легалізація трудових відносин

28  липня поточного року за ініциативою Ренійської районної державної адміністрації проведено засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення, за участю керівників та представників структурних підрозділів райдержадміністрації,  територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади у Ренійському районі.  В засіданні взяв  участь  директор Ренійської районної філії Одеського ОЦЗ Анатолій Рошка.

На засіданні Комісії були розглянуті наступні питання: про стан дотримання законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо ефективних способів додержання законодавства з питань оформлення трудових відносин.

 Присутні обговорили низку питань щодо застосування норм чинного законодавства про працю, зайнятість населення та легалізацію трудових відносин.

За результатами розгляду питання та заслуховування представників суб’єктів господарювання району робочою групою комісії прийняті відповідні рішення щодо легалізації заробітної плати та підвищення її рівня.

 

Заступник начальника відділу

надання соцпослуг                                                                        

Руденко Л.Г.