31.10.2019

Минулого тижня пройшли урочистості з нагоди 75-річчя відкриття Центральної районної бібліотеки

     Минулого тижня пройшли урочистості з нагоди 75-річчя відкриття Центральної районної бібліотеки. До читального залу завітали працівники бібліотеки трьох поколінь, представники  закладів  культури міста, читачі бібліотеки та почесні гості – Г.Д. Соколова, керівник апарату райдержадміністрації, Г.П. Кравченко, керівник апарату районної ради, І.О. Стадніков, голова гагаузького національно- культурного товариства, Д.В. Бузила, т.в.о. директора КУ «РЦОЗУК», А.В. Тащи, заступник начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації, О.Ю. Джемалієва, голова профспілки працівників культури Ренійського району.

     В.П. Осадча, бібліотекар-бібліограф з 46-річним стажем роботи в Ренійській ЦРБ,  відкриваючи зустріч, одразу привернула увагу її учасників до виставкової експозиції «Веха в три четверти века».  У документальних виданнях виставки відображено сторінки історії бібліотеки – від кімнати з 2 шафами книг в 1944р. до інформаційно-краєзнавчого центру на сьогодні.

      В атмосфері святкового настрою, доброзичливості  колишні працівники бібліотеки згадували часи своєї роботи в ЦРБ, висловлювали слова подяки за професійні уроки старшим колегам та бажали бібліотекарям нового покоління  зберігати традиції та рівень популяризації книги серед ренійців.

    Багато щирих і добрих слів на адресу нинішнього колективу бібліотеки від почесних гостей та читачів «розквітли зеленими листочками на Дереві побажань бібліотеці».

В.П.Осадча