04.09.2019

На апаратній нараді райдержадміністрації розглядались актуальні для району питання

        03 вересня в райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Валентина Івановича Котляренко відбулась апаратна нарада, за участі керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

        З першого питання наради начальник фінансового управління Прасковія Михайлівна Бондаренко поінформувала присутніх про стан надходжень до бюджетів станом на 03 вересня поточного року.  

        Начальник служби у справах дітей Юлія Афанасіївна Мантуліна доповіла про хід виконання Указу Президента України від 16 грудня 2011р. №1163 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні». Окремо було озвучене питання по роботі зі створення патронатної сім’ї: одна сім’я вже пройшла навчання, також є нова сім’я – кандидат у патронати. Також Юлія Афанасіївна надала інформація за результатами проведених профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», «Вокзал», «Літо».

        На нараді також розглядалися інші питання: порядок надання субсидій для населення, стан збирання врожаю в районі, підготовка освітніх закладів до опалювального сезону та ін.

        По завершенню наради керівник апарату Галина Дмитрівна Соколова ознайомила присутніх із запланованими заходами на поточний тиждень.