11.02.2019

На черговому засіданні громадської ради при райдержадміністрації затвердили план роботи на 2019 рік

       8 лютого поточного року відбулось чергове засідання громадської ради при Ренійській районній державній адміністрації, за участі голови райдержадміністрації Котляренко Валентина Івановича. Згідно порядку денного розглядалися питання щодо перспективного плану розвитку території Ренійського району на 2019 – 2021 роки та затвердження плану роботи громадської ради на 2019 рік.

       По першому питанню доповіла начальник відділу економіки, торгівлі та туризму райдержадміністрації Стріжкова Наталя Володимирівна. Вона зауважила, що 2015–2018 - це роки важливих змін та реформ медицини, освіти, коли люди прагнуть побачити реформи у вигляді цілком конкретних дій, таких як: якісні дороги, відремонтовані школи і дитячі садки, будинки культури, сучасне обладнання у медичних закладах, високі зарплати тощо.

       У Ренійському районі за цей період було досягнуто дуже багато, а саме: збудована нова дорога в об’їзд міста Рені, відремонтовані дороги державного значення та місцевого значення, сьогодні не впізнати дорогу у с. Орлівка, трасу М-15 Одеса–Рені, дорогу до пункту пропуску Рені–Долинське в направленні міста Галац, побудована дорога до нової паромної переправи Орлівка–Тульча–Ісакча, були відремонтовані вулиці у місті Рені.

       У перспективах розвитку району – це будівництво «Сонячних батарей» на території Плавнінської, Долинської, Нагірнянської сільських рад, реалізація на території СЕЗ «Рені» другої лінії інвестиційного проекту ТОВ «Рені – Лайн», відновлення роботи та будівництво інвестиційного проекту ТОВ «Дунай Пром Агро», в рамках популяризації туризму реконструкція Морвокзалу і набережної м. Рені та інше.

       По другому питанню розглядалися пропозиції представників інститутів громадянського суспільства до плану роботи на 2019 рік. Всі члени громадської ради прийняли активну участь в обговоренні питань до плану роботи.