21.05.2020

НА ДОПОМОГУ СІЛЬГОСПВИРОБНИКАМ: комісія з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації провела засідання

19 травня під керівництвом голови районної державної адміністрації Вадима Юдова відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Учасники засідання розглянули ситуацію, що склалася в аграрному секторі економіки у Ренійському районі внаслідок несприятливих погодних умов 2019-2020 років.

До районної державної адміністрації надійшли повідомлення від керівників господарств Ренійського району про те, що в осінньо-зимовий період 2019-2020 років на території зазначених господарств спостерігалась відсутність опадів, що призвело до масової загибелі посівів сільськогосподарських культур у 36 господарствах району на площі 10020,1 га.  

З метою ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з несприятливими погодними умовами, комісія вирішила прийняти надані акти обстеження посівів озимих зернових культур під урожай 2020 року для обчислення збитків (майнової шкоди) сільгоспвиробникам району, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, пов'язаної з масовим засиханням та загибеллю посівів, унаслідок засухи та з масовим пошкодженням і загибеллю посівів, незібраним урожаєм, унаслідок заморозків. Члени комісії визнали події, що призвели до масової загибелі посівів на території району, надзвичайною ситуацією та визначили зону НС по всій території Ренійського району.

Комісією з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації документи будуть направлені до Одеської обласної державної адміністрації для прийняття відповідних рішень.