27.06.2018

На порядку денному своєчасність виплати заробітної плати та легалізації зайнятості населення

25 червня 2018 р. під керівництвом начальника фінансового управління Ренійської райдержадміністрації Бондаренко П.М., за  участю міського голови Плєхова І.В., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади відбулося спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо  легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.   

На засіданні розглянуті питання:

-     про стан  погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району;

- про стан погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування;

- про підсумки роботи робочої групи комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо  легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати за травень – червень 2018 р.

Так, по першим двом питанням розглянуті суб’єкти господарювання: КП «Водоканал» Ренійської міської ради, РГП «Водоканал», РКП «Міськканалізація» та заслухано інформацію  міського голови Плєхова І.В. і директора КП «Водоканал» Ренійської міської ради  Онищенко В.М.

Крім того, з першого питання розглянуті підприємства  ДП «Ренійський морський торговельний порт», ЗАТ „Аква”, КП «Успіх» та КП «Джерело». За результатами розгляду, прийняті відповідні рішення та надані рекомендації щодо  забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам зазначених підприємств.

По третьому питанню заслухано фізичних осіб-підприємців, з якими працювала робоча група комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо  легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати та до яких були зауваження. За результатами розгляду, фізичним особам-підприємцям надані відповідні  рекомендації.

 

 

 

 

Інформація підготовлена УСЗН та відділом

економічного розвитку, торгівлі та туризму

Ренійської  райдержадміністрації