12.07.2018

На позачерговій двадцять дев’ятій сесії Ренійської райради погодили головного лікаря Центральної районної лікарні

 

 

12 липня 2018 року відбулась позачергова двадцять дев’ята сесія Ренійської районної ради сьомого скликання, на яку були запрошені голова Ренійської райдержадміністрації Дамаскін Петро Васильович та перший заступник голови райдержадміністрації Самойлюк Ірина Миколаївна.

В ході проведення сесії депутати розглянули 9 питань згідно порядку денного, але найзначнішим слід виділити погодження призначення Сироти Олександра Віталійовича на посаду головного лікаря Центральної районної лікарні Ренійської районної ради Одеської області та внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року №205/24-VII «Про районний бюджет Ренійського району Одеської області на 2018 рік». А саме перерозподіл затверджених лімітних асигнувань по загальному фонду районного бюджету для своєчасної підготовки бюджетних установ до опалювального сезону та проведення своєчасних заходів, щодо пожежонебезпеки.

 


Також було прийнято рішення припинити юридичну особу – КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «РЕНІЙСЬКИЙ ВІСНИК» шляхом перетворення, засновником якої є Ренійська районна рада. Слід зазначити, що таке рішення приймається на основі Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Серед найгостріших питань які розглядалися слід відмітити звіт начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації Дьяченко Володимира Івановича про виконання капітального ремонту системи опалення та готовність до опалювального сезону Ренійської загальноосвітньої школи №3. В деяких кабінетах під час опалювального періоду температура повітря не перевищує 15 градусів. На апаратних засіданнях райдержадміністрації неодноразово розглядалося питання про проблеми з опаленням в даній школі. Та слід нагадати що у минулому 2017 році голова постійної депутатської бюджетної комісії Ренійської райради Сергій Арабаджи запропонував піти на експеримент і повністю прочистити систему опалення. Планувалося зекономити кошти та власними силами виконати роботи. У період літніх канікул в двоповерховій будівлі ЗОШ № 3 були повністю демонтовані старі труби і 100 батарей. Батареї були спрямовані на Ізмаїльський суднобудівний-судноремонтний завод, де їх «отпескоструілі», знявши численні шари фарби, і вимили весь бруд зсередини. У класах встановили нові батареї, а старі очищені змонтували в коридорах, учительській і підсобних приміщеннях. Однак коли систему опалення запустили, більшість старих чавунних батарей ... потекло.