06.11.2018

НОВИНИ СПОРТУ: Спартакіада учнів Ренійського району

     Протягом  останніх тижнів в Ренійському районі проведено ряд спортивних змагань. Перш за все згідно календаря, проходили спортивні змагання в рамках районної Спартакіади учнів. В змаганнях по настільному тенісу перемогла  команда загальноосвітньої  школи №5, на ІІ місті команда Плавнінської ЗОШ, неодноразові  переможці минулих літ, зайняли ІІІ-місце Ренійські ліцеїсти. Команда переможців  виборола права, представляти Ренійський район  на ІІІ етапі обласних змагань, які проходили в с.Павлівка Арцизкого району.  

    Шостим видом спортивної районної Спартакіади школярів являється волейбол. В спортивному комплексі «Водник» відбулися змагання серед дівчат. Юні волейболістки боролись за право брати участь в третьому етапі обласних змагань і це право отримує НВК-ліцей м.Рені, на другому загальноосвітня школа №1 на третьому  Орлівська ЗОШ.

    У жовтні місяці в Ренійському районі відбулось свято баскетболу, першість області  серед дитячих юнацьких спортивних шкіл.

    У м.Рені  прийхали сім команд; спортивно оздоровчий центр м. Ізмаїл, ДЮСШ м. Ізмаїл, ДЮСШ м.Кілія, баскетбольний клуб «Хімік-1» та «Хімік -2» м.Южне, команда обласної баскетбольної школи им. Белостеного м.Одеса. Нашу команду до змагань підготував молодий та перспективний тренер ДЮСШ Мосейчук Денис Олександрович. Урочисте відкриття обласних змагань відкрив заступник голови Ренійської районної ради Цьомик Ю.В. після виконання гімна України він звернувся до учасників змагань, побажав гідної гри та перемоги.  Після цього виступила агітбригада «ВІНКС» і хореографічний колектив «Рейнбоу», які стали постійними гостями спортивних змагань.

    Ренійська команда вийшла у фінал, де в запеклій боротьбі поступилася однієї з кращих баскетбольних шкіл на Одещині - школі ім. Белостеного м.Одеса.           

    Підсумок змагань: на І місці - ОБШ  ім.Белостеного м.Одеса, ІІ місце –ДЮСШ м.Рені та ІІІ місце- БК «Хімік-1»  м.Южне. Переможцям були вручені кубки,медалі,грамоти Федерації баскетбола Одеської  області.