02.10.2018

Обговорення питань щодо створення на базі військового комісаріату Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 

     Сьогодні, у актовій залі засідань Ренійської районної адміністрації відбулася службова нарада з сільськими  головами, військово – обліковими службами  Ренійського району, Ренійським РВК, правоохоронними органами та призовною комісією під головуванням т.в.о. голови райдержадміністрації Ірини Самойлюк, на яку було запрошено Одеського обласного військового комісара, полковника Юрія Белякова.

     Метою заходу було підведення підсумків проведення підготовчих заходів щодо організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу та аналіз виконання доручення голови обласної державної адміністрації Степанова Максима Володимировича  районною державною адміністрацією, районним військовим комісаріатом, а також обговорення питань щодо створення на базі військового комісаріату Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

     На нараді було підготовлено відповідне колегіальне рішення по виконанню плану призову на строкову військову службу восени 2018 року.