10.01.2020

Працює Школа професійного зростання

  9 січня цього року в ЗЗСО №5  відбулось засідання  районної Школи професійного зростання на тему: «Професійне становлення сучасного вчителя».
 Методист КУ «РЦОЗУО» Кірчіу З.О. розкрила основні особливості в роботі сучасного вчителя Нової української школи, вказала на нові ролі педагога, який має виступати в ролі коуча, ментора, тьютора, фасилітатора.

  Вчитель початкових класів Тихонова Л.І. ознайомила молодих педагогів з методиками роботи в 2-х класах НУШ, провела майстер-клас з використанням ЛЕГО.

  Актуальним та потребуючим постійної уваги залишається питання організації інклюзивного навчання в закладах освіти, ідея інтеграції дітей з особливими потребами у звичайні класні колективи. Тож доречною та необхідною була зустріч вчителів-початківців з директором інклюзивно-ресурсного центру Мунтяну Ю.О., яка розповіла про діяльність ІПЦ, про навчальні та корекційні програми для дітей з ООП, відповіла на питання щодо документації асистента вчителя, створення команди супроводу та складання ІПР.

  Під час обговорення питань «круглого столу» молоді колеги мали змогу обмінятися враженнями від перших кроків професійного становлення, поділитися першими успіхами, сказати про труднощі та проблеми.

  Зустріч відбулася в дружній, творчій, зацікавленій атмосфері.