08.11.2019

Привітання до Дня Ренійського району

Шановні мешканці Ренійського району!

Прийміть щирі вітання з 79-річчям дня заснування нашого району! Адже це свято відтворення нашої історії, це свято збереження та поширення ренійських традицій, це свято єднання та досягнень.

Саме в такі моменти ми особливо відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини. Сьогоднішнє свято - це гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Обличчя району – це, передусім, його жителі! Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці він живе. Дякуємо всім мешканцям за небайдужість до долі району. Мешканці нашого району працьовиті і гостинні люди, які люблять свій край, примножують його красу та завжди щиро запрошують і приймають гостей.

Нехай же і надалі процвітає наш район, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Зичемо всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту кожній родині! 

Миру та процвітання нашому району!

З повагою

голова Ренійської районної

державної адміністрації      Валентин Котляренко