08.11.2019

Привітання до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

   Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва району!

   Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

  Ви даруєте людям радість, несете культуру в кожне серце і душу, а разом з тим, своєю творчістю наповнюєте життя людей духовним змістом. Приємно усвідомлювати, що в нашому районі не тільки збереглися, але і продовжують розвиватися аматорські, етнографічні колективи, які дарують радість не тільки жителям нашого району, а й за межами області і, навіть, країни. Ренійська земля має свій особливий колорит. Тут переплелися безліч національних культур, які створюють благодатну ниву для творчості.

   Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує слів щирої подяки. Упевнені, що ви й надалі будете докладати максимум зусиль для подальшого духовного розквіту рідного краю, а районна влада завжди буде підтримувати молоді таланти і розвиток культури.

   У день вашого професійного свята бажаємо вам міцного здоров'я, особистого щастя, родинного затишку та нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження культури нашого народу.

З повагою

голова Ренійської районної

державної адміністрації            Валентин Котляренко