26.10.2018

Привітання т.в.о. голови Ренійської районної державної адміністрації з нагоди відзначення 74-ї річниці вигнання нацистських загарбників з України

 

 

     28 жовтня вся Україна відзначає знаменну і незабутню дату – 74 –у річницю вигнання нацистських загарбників з України. 

     Значний проміжок часу відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню нацистських окупантів в Україні, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя. 

     Минуло вже 74 роки з того переможного дня, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя. Український народ завжди пам’ятатиме тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край. 

     Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани Другої світової війни, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині, за мир і спокій на нашій землі. 

     У цей пам’ятний святковий день сердечно вітаємо всіх ветеранів Другої світової війни, жителів Ренійського району з 74-ю річницею визволення України від нацистських загарбників. Зичимо всім вам міцного здоров’я, щастя, добробуту і мирного неба!

 

З повагою,

т.в.о. голови Ренійської районної

державної адміністрації                                                                                    І.М. Самойлюк