09.10.2019

Проведено районну виставку досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі»

            З метою сприяння розвитку пріоритетних напрямків еколого-натуралістичної освіти в районі  з 1 по 4 жовтня  2019  року на базі Ренійського будинку дитячої та юнацької творчості було проведено районну виставку  досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі».

            До участі  у виставці  запрошувалися  учні від шкіл чи гуртків та  взяли участь  юннати  13  закладів  загальної  середньої   освіти,  закладів позашкільної  освіти  ЦДЮТ, СЮН. Експозиція  виставки складалася  з розділів, що передбачали  висвітлення основних напрямків еколого–натуралістичної роботи: практична природоохоронна робота, „Ліси для нащадків” ,”Птах року”, „Парад квітів біля школи”, „День довкілля „, «Дерево життя», «Галерея кімнатних рослин», практичні навички роботи з природним матеріалом, володіння народними ремеслами. Діти дуже відповідально поставилися до заходу, підготувавши цікаві презентації, печатну продукцію, дослідницькі роботи, естетично оформили експонати з природного матеріалу. Учасники продемонстрували свою винахідливість, креативність, фантазію та вміння.

            Представлених робіт  було понад 250,  з них   найкращі  визначені  на районному рівні. Глядачі щиро захоплювалися багатьма цікавими експонатами, відзначили їх оригінальність, досконалість, якість, зазначивши, що майже кожна робота стала чудовим вираженням фантазії й уявлення дітей, батьків  та їх класних керівників. Варто відзначити також  креативність дітей, високий рівень творчості та активності учнів шкіл. Такий конкурс збирає велику кількість небайдужих до природи та до екологічного стану довкілля.  

            Організатори виставки дякують учням, вихованцям, юннатам, вчителям, керівникам гуртків  за пророблену роботу з екологічного напрямку та майстерність у роботі з  природним матеріалом .

            Поважним журі було визначено понад близько 50  кращих робіт,  які будуть направлені до участі  на обласній  виставці  «Щедрість рідної  землі»  з нагоди  95-річчя  юнацького руху в Україні.

 

  Відділ освіти, молоді, спорту та культури  Ренійської РДА,

  КУ «Районний центр з обслуговування закладів  та установ освіти» Ренійської райради