25.06.2018

Прощальний бал

 

Вже третій рік поспіль ЦДЮТ за підтримки відділу освіти, молоді та спорту РДА проводить загальноміські випускні вечори. І цього року, 23 червня, на площі Свободи відбувся урочистий захід «Випускник – 2018», який зібрав всіх випускників шкіл міста, їх батьків, друзів, вчителів і поважних гостей. Почалася святкова церемонія зі зворушливої зустрічі винуватців цьогорічної події на Морвокзалі. За добрим  звичаєм, кращі учні спустили свої віночки з різнокольоровими стрічками на воду, щоб шлях був чистим, світлим і квітучим. Кожен з присутніх випускників загадав найзаповітніше бажання і у супроводі чарівних українських дівчат, духового оркестру, гостей та батьків урочистою ходою попрямували на святкову  церемонію в центр міста.

Випускників чекала по-справжньому велична атмосфера, створювана тріумфально прикрашеною червоною доріжкою, яка символічно відправляла тендітних дівчат та мужніх хлопців у далекий, незвіданий, неймовірний, загадковий шлях під назвою «Доросле життя».

За доброю традицією, перші побажання та цінні поради випускникам прозвучали від досвідченого та талановитого, мудрого керівника, чуйного батька освітянської родини, начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Володимира Івановича Дьяченко. З привітальними словами до нього приєдналися високоповажні гості: голова Ренійської районної державної адміністрації П.В. Дамаскін, заступник голови Ренійської районної ради Ю.В. Ціомік, помічник Народного депутата України Олександра Урбанського І.О. Скоробрєха, депутат Ренійської районної ради, помічник депутата, заступника голови Одеської обласної ради Юрія Дімчогло В.В. Нікула.

Зірковий парад випускників відкрила церемонія нагородження учнів з власною, життєстверджуючою, активною позицією. Грамотою Ренійської районної державної адміністрації були нагороджені: Пєткова Світлана – учениця ЗОШ № 4, Свідерська Лариса – учениця ЗОШ № 5, Пєтку Юлія – учениця Ренійського НВК-ліцею. Грамотою Ренійської районної ради були нагороджені: Кашу Сергій – учень ЗОШ № 1, Георгіу Даря – учениця Ренійського НВК-гімназії, Пумня Олександр – учень ЗОШ № 3.

Особливою гордістю переповнювалися серця, коли на п’єдестал пошани підіймалися випускники, які отримали найвищий бал на ЗНО - Іщенко Марія, учениця Ренійського НВК-гімназії та Коларевич Владислава, учениця Ренійського НВК-ліцею. Окрім бурхливих овацій дівчата отримали грошові винагороди від голови Ренійської районної державної адміністрації П.В. Дамаскіна та заступника голови Ренійської районної ради Ю.В. Ціоміка. Крім цього, в цьому році випускниці з найкращими результатами ЗНО були нагороджені грошовими преміями, подяками та квітами від Народного депутата України  Олександра Урбанського!

Апогеєм випускного вечора стала церемонія нагородження золотого та срібного фонду наших випускників. Сертифікат на золоту медаль отримали – Іщенко Марія, учениця Ренійського НВК-гімназії; Добрішан Валентина, учениця Долинської ЗОШ. Володарками сертифікату на срібну медаль стали -  Георгіу Дар’я, учениця Ренійського НВК-гімназії; Пєтку Юлія, учениця Ренійського НВК-ліцею; Іпатій Наталя, учениця Плавнінської ЗОШ. Дівчатам були вручені премії від Народного депутата України  Олександра Урбанського та депутата, заступника голови Одеської обласної ради Юрія Дімчогло.

Дійство під назвою «Випускник - 2018» з тремтінням душі провели чарівні, талановиті ведучі Ольга Слабошвицька та Вадим Карагеоргій.

Це незабутнє свято прощання з дитинством прикрашали щирі та ліричні номери у виконанні чарівних та талановитих артистів: Катерини Фесенко, Олени Какаранзе, Віри Іванченко, ансамблю скрипалів ДШМ, зразкового хореографічного ансамблю «Конфетті», а також вихованців ЦДЮТ – агітбригади «Молодь за майбутнє», «ВІНКС».

Родзинкою випускного балу став ніжний, чуттєвий прощальний шкільний вальс, яскравою кульмінацією якого став вільний та легкий політ голубів, як уособлення мрій та надій.

Останнім сюрпризом  вечора став феєрверк яскравих  емоцій і почуттів, радості, щастя і любові, який з добрими побажаннями і надіями подарував випускникам відділ освіти, молоді та спорту РДА в особі В.І. Дьяченко.

Організатори свята висловлюють подяку голові Ренійської районної державної адміністрації П.В. Дамаскіну, голові Ренійської районної ради О.В. Зуєву, Народному депутату України Олександру Урбанському, депутату, заступнику голови Одеської обласної ради Юрію Дімчогло, а також начальнику відділу освіти, молоді та спорту РДА В.І.Дьяченко за надану підтримку та матеріальну допомогу.