16.10.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РЕНІЙСЬКОГО РАЙОНУ!

Шановні жителі Ренійського району!

Доводжу до вашого відома, що 13 жовтня було прийнято зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641.

Також відповідно до рівнів епідемічної небезпеки на територіях, визначених рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року, Одеській області присвоєно «помаранчевий рівень небезпеки» за виключенням декількох адміністративно-територіальних одиниць, що мають «червоний рівень небезпеки». Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 19 жовтня 2020 року.

Серед головних нововведень постанови: змінюються правила дозволеної кількості людей в масових зборах. У зеленій зоні пропонується дозволити масові заходи в цілому не більше 50 осіб за умови дотримання соціальної дистанції в 1,5 метра і маскового режиму, в жовтій - не більше 30 осіб, в помаранчевій - не більше 20.

Проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, крім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливо за окремим погодженням МОЗ. Ресторани і кафе закриваються з 22:00 до 7:00.

Прошу суб'єктів виборчого права прийняти до відома дану інформацію при проведенні та організації передвиборної кампанії з урахуванням того факту, що Ренійський район знаходиться в «помаранчевій зоні», тобто, дозволено проведення масових заходів за участю не більше 20 осіб з урахуванням відстані між ними півтора метра.

Епідемічна ситуація в нашому районі на даний час неблагополучна. Тому звертаюсь до всіх мешканців району максимально виконувати всі правила карантинного режиму, бути уважними до свого здоров’я та здоров’я оточуючих!

 

Голова районної державної адміністрації

Вадим Юдов