08.10.2018

Спортивний сезон розпочатий

 

Початок навчального року це не тільки перші уроки, оцінки, зошити і підручники. Це ще початок захоплюючого спортивного життя – змагання, турніри, перемоги і поразки. Кожний рік наші юні спортсмени приймають участь в багатьох видах спорту, як на районному так і обласному, а деякі і на республіканському рівні. А розпочинає спортивний сезон спартакіада школярів, яка проходить цілий навчальний рік по 11 видам спорту і підсумки якої підводяться на святі «Спортивний олімп». В минулому навчальному році переможцями спартакіади були юні спортсмени ЗОШ №1, на другому  місці НВК- гімназія, на третьому ЗОШ №3.

 


Відкриття спартакіади відбулось на стадіоні загальноосвітньої школи №4. Тут зібралися спортсмени всіх 13 загальноосвітніх шкіл району. Перед учасниками змагань виступили вихованці центру дитячої та юнацької творчості, привітала учасників головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту та культури  райдержадміністрації Нєдова Ю.І.

А потім відбулись змагання з легкоатлетичного кросу, в якому прийняли участь хлопці 2002-2003, 2004-2005 р.н. на дистанції 1000 та 2000м, а також дівчата в змаганнях на 500 метрів. В цих змаганнях перемогли учні ЗОШ №4, на другому місці Ренійський НВК – гімназія, на третьому – Котловинська ЗОШ. Учні команд ЗОШ №1 та Ренійського НВК – гімназії відзначилися і в інших змаганнях спартакіади, це – шахи і шашки. В змаганнях з шашок, в яких прийняли участь 12 команд, перемогли учні ЗОШ №1, на ІІ місці – ЗОШ №4, на ІІІ місці – Ренійський НВК – гімназія. А ось в шахах перемогу святкували учні Ренійського НВК – гімназії, другими були учні Плавнінської ЗОШ, на третьому ЗОШ №1.

 


Спартакіада триває. Чекаємо від юних спортсменів нових перемог. Вересень став місяцем і активних змагань дорослих спортсменів. Представники Ренійського району успішно виступили в змаганнях «Бесарабські ігри». В спорткомплексі «Водник» Ренійський район приймав зональні обласні змагання серед чоловіків, в яких прийняли участь команди Ізмаїльського, Ренійського та Кілійського районів. Команда чоловіків Ренійського району зайняла І місце і пройшла в наступний тур.

 

 

 

Відділ освіти, молоді, спорту та культури РДА