06.11.2018

У Ренійському районі відбувся міжнародний винний фестиваль «Свято вина»

 

 

 

     4 листопада в селі Долинське відбувся V-й міжнародний винний фестиваль «Свято вина». Організаторами заходу виступили колектив сільського будинку культури і активісти села.

     Фестиваль пройшов під патронатом народного депутата України Олександра Урбанського, за сприяння голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського, голови Ренійської районної ради Олега Зуєва, міського голови міста Рені Ігоря Плєхова, а також підтримки місцевих підприємців.

     На святі були присутні делегації з міста Тиргу Окна (Румунія) та села Лозова Страшенського району (Республіка Молдова), а також творчі колективи Ізмаїльського та Ренійського районів.

     Відкрився фестиваль костюмованим парадом, в якому взяли участь всі колективи художньої самодіяльності. У рамках фестивалю відбулися святковий концерт, конкурс на кращі сорти білого та червоно вина, презентація національних страв та сувенірної продукції.

     Учасників та гостей фестивалю від імені т.в.о. голови Ренійської районної державної адміністрації привітала керівник апарату райдержадміністрації Соколова Галина Дмитрівна та нагородила грамотами і подяками організаторів свята.

     Всі учасники святкового концерту отримали дипломи про участь в міжнародному фестивалі та подарунки від організаторів.