14.01.2020

Відбулась апаратна нарада райдержадміністрації

   13 січня голова районної державної адміністрації Валентин Іванович Котляренко провів апаратну нараду, в якій взяли участь керівник апарату райдержадміністрації, керівник апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

   З першого питання порядку денного про стан надходжень до бюджетів станом на 13 січня поточного року надала інформацію начальник фінансового управління Прасковія Михайлівна Бондаренко.

   Про хід виконання розпорядження облдержадміністрації від 03.10.2017 року №886/А-2017 «Про утворення робочої групи з проблемних питань передачі до комунальної власності територіальних громад сіл, та міст області об’єктів держаної власності, у тому числі гуртожитків, які у процесі приватизації не ввійшли до статутних капіталів господарських товариств, але залишились на їхньому балансі» доповіла начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Марія Миколаївна Кучерява.

   Начальник управління соціального захисту населення Маргарита Іванівна Іванова поінформувала присутніх на нараді про стан надання субсидій та пільг для населення.  

   По завершенню апаратної наради, керівник апарату райдержадміністрації Галина Дмитрівна Соколова ознайомила присутніх із запланованими заходами на поточний тиждень.