14.02.2020

В Одесі відбулась офіційна презентація всеукраїнського проекту «Озеленення України»

14 лютого голова Ренійської районної державної адміністрації Вадим Юдов взяв участь у презентації Всеукраїнського екологічного проекту «Озеленення України», яке відбулося в місті Одеса за підтримки Одеської обласної державної адміністрації.

Організаторами проекту виступають найбільший бізнес-клуб України «CEO Club Ukraine» та Національний проект «Книга рекордів України».

Мета проекту – привернення уваги громадськості до відновлення екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості українців. В рамках проекту організатори пропонують 20 березня 2020 року взяти участь у висадженні 1 мільйона дерев в Україні, яке пройде в рамках глобальної ініціативи з висадження 100 млн. дерев у цілому світі. Також заплановано проведення цілої низки тематичних заходів: цілорічне висадження нових парків та алей, освітні воркшопи в навчальних закладах, загальнодержавна інформаційна кампанія та телемарафони на підтримку озеленення України, видавництво тематичної літератури, спортивно-тематичні активності для дітей та дорослих, розробка інтерактивної карти озеленення України,  міжнародний флеш-моб «Озеленення України. Озеленення планети!» тощо.

З анонсами всіх інших заходів в рамках проекту «Озеленення України» можна ознайомитись на Інтернет-сторінці проекту greeningua.org, офіційному сайті Книги рекордів України, а також на сайтах інформаційних партнерів – Світове УкраїнствоБізнесWoman та інших.