03.07.2018

В Одеській області новий центр "швидкої допомоги" запрацював на 100 %

 

Роботу Єдиної диспетчерської служби швидкої допомоги поширено на всі райони Одеської області. Процес завершився у стислі терміни — всього за три місяці.

«Єдиним номером «103» можуть скористатися всі без виключення мешканці Одеської області. Ми стали однією з 12 областей України, яку на 100% приєднано до Єдиної оперативної диспетчерської служби швидкої допомоги. І зроблено це в рекордні терміни», — підкреслив Максим Степанов.

 

 

Зазначимо, останніми до Служби підключили Ананьївський, Ширяївський та Савранський райони, у яких мешкають близько 78 тисяч людей.

Нагадаємо, з моменту відкриття центру — 21 березня 2018 року розпочався новий етап у вдосконаленні цілої системи надання екстреної допомоги в Одеській області. Після виклику за номером “103” до пацієнта направляють найближчу бригаду медиків, яка їде найкоротшим маршрутом. А не так, як раніше — коли швидку доводилося чекати довго. Розпорядження щодо створення ЄОДС голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов підписав ще у липні 2017 року та назвав це — “великим кроком до життя”