05.11.2019

В райдержадміністрації відбулось засідання з питання порядку надання респондентами статистичної звітності у 2020 році

05 листопада в райдержадміністрації відбулось засідання респондентів, які надають статистичну звітність у Ренійському районі. У заході взяла участь начальник управління поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики в Одеській області Людмила Андріївна Потличенко.

У ході засідання обговорювалося питання порядку надання респондентами статистичної звітності у 2020 році. У зв’язку з реформуванням Ренійського районного відділу статистики звітність необхідно буде подавати двома способами: поштою на адресу Головного управління статистики в Одеській області або в електронному вигляді через безоплатний кабінет офіційного сайту облстату. Для реєстрації у кабінеті необхідно придбати електронні ключі (АЦСК ІДД, або Приватбанку, Держказначейства). Юридичні особи, які знаходяться на стадії ліквідації, повинні надати статистичну звітність та закінчити процедуру ліквідації шляхом внесення запису до Державного реєстру юридичних та фізичних осіб.

Платники податків, які є респондентами статистики, можуть звертатися до 31 грудня 2019 року до Ренійського районного відділу статистики, та до Головного управління статистики в Одеській області за тел. 722-50-48, 722-63-71.