27.09.2019

Відбулась колегія Ренійської районної державної адміністрації

       26 вересня поточного року під керівництвом голови районної державної адміністрації Валентина Котляренко відбулось засідання колегії райдержадміністрації, згідно порядку денного розглядалися питання щодо результатів оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року та про хід підготовки до опалювального періоду 2019/2020 року.

       По першому питанню доповів начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації Дьяченко Валентин Іванович. Він повідомив, що на базі сільських та міських загальноосвітніх навчальних закладів району працювало 13 пришкільних таборів в І зміну з 03 червня по 21 червня 2019 року (14 днів). За цей період відпочили 1633 учня, з них – 24 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 7 дітей – інвалідів, 550 з багатодітних сімей, 62 з малозабезпечених сімей, що прибули із зони АТО – 16, 126 дітей з числа безпритульних та бездоглядних, 456 дітей робітників агропромислового комплексу і соціальної сфери села, 335 талановитих та обдарованих дітей, 15 дітей, батьки яких є учасниками АТО, 42 дитини, які перебувають на диспансерному обліку. Голова Ренійської райдержадміністрації Валентин Котляренко висловив подяку усім колективам шкіл за проведену роботу по оздоровленню та відпочинку дітей.

       По другому питанню, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Войтович Людмила Вікторівна доповіла, що були вжиті відповідні заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально – культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років.

       По всім питанням були прийняті відповідні рішення.