09.11.2018

Відкриття культурно-освітнього медіа-центру

 

     8 листопада 2018 року на базі Ренійської районної дитячої бібліотеки за участі т.в.о. голови Ренійської райдержадміністрації Ірини Самойлюк та голови Ренійської районної ради Олега Зуева було відкрито культурно-освітній медіа-центр. Зазначений ком'юніті-центр відкрито відповідно до стратегічного плану голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова на 2017-2019 роки «Розумний регіон». Відповідальним за реалізацію зазначеного проекту визначено управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини облдержадміністрації спільно з місцевими органами влади.

     У центрі будуть проводитися творчі зустрічі з місцевими авторами, митцями, скайп-зустрічі з відомими письменниками, лекції, майстер-класи з виготовлення предметів декоративно-ужиткового мистецтва, заняття для дітей і підлітків з різних галузей знань.

 


     Спільними зусиллями Ренійської райдержадміністрації, Ренійської районної ради, централізованої бібліотечної системи для Ренійської дитячої бібліотеки придбано професійні бібліотечні столи, стелаж демонстраційний, стенди виставкові металеві, два дизайнерські яскраві стелажі. Пофарбовано стіни, підлогу, зроблено косметичний ремонт стелажів, оновлено килими, гардини, покриття стільців, що надає приміщенню сучасний вигляд, а відвідувачам – комфортні умови для роботи.

     Впродовж 2018 року було проведено заміну даху бібліотеки на суму 284 828,62 грн., придбано демонстраційний екран для відео-проектору, складних меблів для масових заходів поза бібліотекою, стелажів, зроблено косметичний ремонт приміщення на суму 2 000,00 грн.

У рамках обласної комплексної програми «Культура Одещини – 2017-2019 роки» управлінням культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації придбано та вручено комплект обладнання для культурно-освітнього медіа-центру.