29.11.2018

Відзначення Міжнародного дня інвалідів у Рені

         3 грудня вся світова  спільнота відзначатиме  Міжнародний день інвалідів.

         Згідно запланованих заходів  з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів 27 листопада  відбулось засідання круглого столу з питань соціального захисту цієї вразливої категорії громадян в приміщенні Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості.

         В роботі „круглого столу” взяли участь представники органів влади та місцевого самоврядування,  соціальні партнери та роботодавці району.

         Розпочав роботу засідання директор філії Анатолій Рошка, який зазаначив, що люди цієї категорії потребують особливого, уважного ставлення до них держави,  структурних підрозділів виконавчої влади та роботодавців.

         Він розповів присутнім про послуги, що надає служба зайнятості особам з обмеженою працездатністю, соціальні виплати, про вакансії, які подають роботодавці для працевлаштування вище зазначених осіб, проінформував про  можливості професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації в навчальних закладах служби.  Також розповів про допомогу інвалідам в виборі професії з використанням психодіагностичних методик для того, щоб визначитись у сфері трудової діяльності.

         В ході засідання всі запрошені мали можливість висловити свою думку та окреслити коло питань, які потребують першочергового вирішення.

         На завершення «круглого столу»  директор філії подякував присутнім за спільну діяльність та наголосив, що лише разом  можливо зробити все, щоб ці особливі люди   не почувалися забутими чи залишеними наодинці зі своїми проблемами, відчували себе повноправними, потрібними суспільству і своїм родинам.

 

 

27.11.2018р.

Заступник начальника відділу

надання соц.послуг Ренійської

районної філії Одеського ОЦЗ

Руденко  Л.Г.