02.10.2019

Відзначення в школах Ренійського району Міжнародного дня людей похилого віку

          01 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

          В рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, в  закладах загальної середньої освіти Ренійського району було проведено низьку заходів щодо шанобливого і гуманного ставлення учнів  до громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, з залученням молоді до надання соціально-побутових послуг однаким непрацездатним громадянам.

           Молодші школярі протягом тижня на уроках праці та у ГПД робили листівки  для своїх бабусь та дідусів, якими привітали своїх рідних та близьких зі святом. Також протягом тижня пройшов конкурс малюнків «Моя люба бабуся». З учнями початкових класів були проведені бесіди, на яких їх вчили любити і шанувати людей похилого віку. З учнями середніх та старших класів були проведені засідання шкільного самоврядування, на яких учням було оголошено про початок акції «Допомога своїм бабусям та дідусям по господарству»,  «Допомога рідним і близьким похилим людям» та «Допомога вчителям – пенсіонерам харчовими продуктами». Учнями закладів загальної середньої освіти Ренійського району були зібрані харчові набори, яки вони подарували людям похилого віку, а ветеранам Великої вітчизняної війни школяри допомогли по господарству, прибирали присадибні ділянки, домівки тощо.  

          День людей похилого віку – це хороша нагода для учнів ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей та віддати повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги.


          Відділ освіти, молоді, спорту та культури  Ренійської РДА